Natura Siberica Organic Certified sejas kopšanas līnijas dažādiem ādas tipiem

Plaša sejas kopšanas līnija, kuras pamatā ir Sibīrijas savvaļas augi un unikālas dabiskas sastāvdaļas.
Augi, kas auguši skarbos apstākļos, satur milzīgu daudzumu vērtīgu antioksidantu. Natura Siberica izmanto visas šīs unikālas īpašības, lai radītu produktus, kas piepilda jūsu ādu ar dabīgu skaistumu.

Sejas kopšanas līnija JUTĪGAI ĀDAI AR ROŽAINO RODIOLU (RHODIOLA ROSEA)
Savvaļā atrodamā rožainā rodiola ir bagāta ar organiskajām skābēm, cinku, mangānu, varu un ēteriskajām eļļām, kas uzlabo ādas aizsargfunkcijas, tai ir nomierinošas iedarbība un āda tiek pasargāta no vides nelabvēlīgās ietekmes..
Sejas kopšanas līnija JUTĪGAI ĀDAI AR KURIĻU TĒJU (KURIL TEA)
Ar rokām vākta kuriļu tēja satur daudz C vitamīnu, kas tonizē un atmodina ādas dabisko mirdzumu.

Sejas kopšanas līnija TAUKAINAI UN KOMBINĒTAI ĀDAI AR HAKASIJAS SOFORU (SOPHORA KHAKASSIA)
Ar rokām vākta Hakasijas sofora satur alkaloīdus, flavonoīdus un augstu P vitamīna koncentrāciju, kas palīdz regulēt lipīdu līdzsvaru un samazina poras. ir spēcīgs antioksidants, kas palīdz palēnināt ādas novecošanās procesu.
PRETNOVECOŠANĀS sejas kopšanas līnija ar SNIEGA KLADONIJU (SNOW CLADONIA )
Sniega kladonija, kas tika lasīta savvaļā un plūkta ar rokām, labvēlīgi iedarbojas uz ādu, kā arī paaugstina unikālās usnīnskābes saturu. Organiskais sniega kladonijas hidrolāts palīdz atjaunot ādu, sniedz tai liftinga efektu, kā arī kavē sīku grumbiņu veidošanos.

Visas šīs Natura Siberica sejas kopšanas līnijas satur arī ORGANISKO SIBĪRIJAS PRIEŽU EĻĻU, kas ir E un F vitamīnu avots un palīdz barot un mitrināt ādu. Sastāvā esoša HIALURONSKĀBE baro un dziļi mitrina ādu, palielinot tās tvirtumu un elastību, bet E VITAMĪNS ir spēcīgs antioksidants, kas palīdz palēnināt ādas novecošanās procesu.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

1