Skinlite sejas maskas ar trīs dimensiju hialuronskābi un peptīdiem

Jaunās sejas kopšanas maskas no Skinlite ar trīs dimensiju hialuronskābi un peptīdiem. Efekts tiek sasniegts pateicoties trīs veidu hialuronskābes koncentrācijai. Zemās molekulārmasas hialuronskābe iekļūst dziļi epidermas slāņos, uzlabo mikrocirkulāciju un barošanu, nodrošina ilgstošu mitrinošu efektu, aktivizē personīgā kolagēna izstrādi. Vidējās molekulārmasas hialuronskābe darbojas dziļos un vidējos epidermas slāņos, notur ūdens molekulas, stimulē ādas atjaunošanos, noņem kairinājumu un nomierina. Augstās molekulārmasas hialuronskābe bagātina ādas virsējos slāņus, kavē mitruma zudumu, palēnina novīšanas procesu, intensīvi mitrina, piešķir tūlītēju redzamu efektu. Pateicoties sastāvā esošajam 5 peptīdu kompleksam, adenozīnam, alantoīnam, zaļās tējas un burvju lazdas dabīgiem ekstraktiem, maskas ne tikai mitrina, bet arī sniedz aktīvu atjauninošu, antioksidantu iedarbību, efektīvi baro un aizsargā ādu pret apkārtējās vides negatīvo iedarbību.


Auduma patči – izgaismo tumšus lokus, novērš pietūkumus zem acīm. Dziļi baro maigo ādu zem acīm, atjauno tās tvirtumu un elastību. Atjaunina un cīnās ar pirmajām novecošanās pazīmēm. Sniedz lielisku atsvaidzinošu un atvēsinošu iedarbību. Patči ideāli piemēroti lietošanai pirms dekoratīvās kosmētikas uzklāšanas, svinīgiem pasākumiem, kā arī regulārai intensīvai maigās ādas kopšanai zem acīm. Produkta unikālums ir intensīvajā iedarbībā uz visiem epidermas slāņiem.


Maska zonai ap acīm – efektīvi mitrina ādu, rada optimālu ūdens līdzsvaru. Novērš sausumu, savilktību un lobīšanos. Ievērojami pievelk un atgriež ādai tonusu un elastību. Stimulē atjaunošanu, uzsāk reģenerācijas procesus. Nomierina, mīkstina, noņem kairinājumu. Izlīdzina ādas toni, padara sejas krāsu svaigu.


Gēlveida patči – izgaismo tumšus lokus, novērš pietūkumus zem acīm. Stimulē atjaunošanu, uzsāk reģenerācijas procesus. Dziļi baro maigu ādu zem acīm, atjauno tās tvirtumu un elastību. Atjaunina un cīnās ar pirmajām novecošanās pazīmēm. Sniedz lielisku atsvaidzinošu un atvēsinošu iedarbību. Patči ideāli piemēroti lietošanai pirms dekoratīvās kosmētikas uzklāšanas.


Sejas maska – mitrina ādu, rada optimālu ūdens līdzsvaru. Novērš sausumu, savilktību un lobīšanos. Ievērojami pievelk un atgriež ādai tonusu un elastību. Stimulē atjaunošanu, uzsāk reģenerācijas procesus. Nomierina, mīkstina un noņem kairinājumu. Izlīdzina ādas toni, padara sejas krāsu svaigu. Maska ideāli piemērota lietošanai pirms dekoratīvās kosmētikas uzklāšanas.


Sejas krēms – acumirklī mitrina, efektīvi un ilgstoši piepilda ādu ar mitrumu. Paaugstina tonusu un atjauno tvirtumu, veicina grumbu izlīdzināšanu, kuras izraisa dehidrācija, uzlabo audu elpošanu un pastiprina šūnu metabolismu, paātrina kolagēna un elastīna sintēzi.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

1