Kā izvēlēties un lietot sejas masku, lai no tās būtu maksimāls efekts?

Ja vēl neesat izmēģinājusi mūsu sejas maskas, bet vienmēr esiet to velējusies, tad šis ir īstais brīdis!  Mūsu veikalos atradīsi vairāk kā 300 veidu maskas, kas attīrīs, tonizēs, izlīdzinās, mitrinās un atjaunos pat visjutīgāko sejas ādu. 

Kā izvēlēties un lietot sejas masku, lai no tās būtu maksimāls efekts? 

1. Sagatavo sejas ādu. Pirms maskas uzlikšanas  ir rūpīgi jānotīra seja, papildus var izmantot arī eksfoliējošu tīrītāju vai maigu, īpaši seja ādai piemērotu skrubi. Tas ir nepieciešams, lai maskas aktīvās sastāvdaļas var labāk iekļūt sejas porās.

2. Kā izvēlēties savam ādas tipam piemērotāko seja masku? Ja tava sejas āda ir sakairināta, tad jāizvēlas nomierinoša maska, taukainas ādas īpašniecēm piemērotāka būs attīroša maska, tonizējošas maskas palīdzēs nogurušai un blāvai sejas ādai, bet sausai ādai – mitrinoša maska.

3. Lai iegūtu maksimālu efektu no sejas maskām, svarīgi ir rūpīgi izlasīt lietošanas instrukciju, kuru vienmēr atradīsiet uz iepakojuma. Parasti maskas turēšanas ilgums ir 10-20 minūtes un tās iesaka lietot 2-3 reizes nedēļā.

4. Ja nepietiek laiks sevi palutināt ar sejas masku vakarā, tad ir vērts izmēģināt kādu no mūsu nakts maskām, atšķirība ir tā, ka šo masku aktīvās vielas iedarbojas pakāpeniski visas nakts garumā.

5. Pēc maskas noņemšanas, tās pārpalikumu var ar maigām kustībām iemasēt ādā, līdz pilnībā uzsūcas vai, ja nepieciešams, noskalot ar ūdeni un jāuzklāj savs iecienītais sejas krēms.

Plašākais sejas masku klāsts pieejams Multilukss veikalos un  e-veikalā www.multilukss.lv  

Izbaudiet un parūpējieties par savu skaistumu un sejas ādas veselību!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

1