Sejas kopšanas līnija Acne Med ir aktīvu līdzekļu komplekss problemātiskās ādas kopšanai

Pārmērīgs ādas taukainums, pinnes un melnie punktiņi, iekaisumi – tās ir akne pazīmes. Akne attīstības mehānisms ietver sevī: paaugstinātu tauku dziedzeru aktivitāti, poru aizsprostošanos ar atmirušām šūnām, intensīvu baktēriju vairošanos, kas izraisa iekaisumu parādīšanos – pinnes.


Sejas kopšanas līnija Acne Med ir aktīvu līdzekļu komplekss problemātiskās ādas kopšanai pa etapiem. Līdzekļi iedarbojas uz visiem akne parādīšanās mehāniskiem:
• regulē ādas tauku izdalīšanos
• attīra poras un atloba atmirušās šūnas
• normalizē ādas mikrofloru
• nomierina ādu

Acne Med attīrošā želeja efektīvi attīra ādu un poras, delikāti likvidē ādas tauku pārpalikumus un pārragojušās šūnas. Nekairina un nesausina ādu. Kavē pinņu parādīšanos.


Acne Med Ultra viegla matējošā emulsija samazina ādas tauku izdalīšanos. Paredzēta problemātiskās ādas ikdienas kopšanai. Atstāj mitruma un komforta sajūtu bez smaguma sajūtas. Var lietot kā bāzi zem dekoratīvās kosmētikas.


Acne Med atlobošs losjons – pateicoties augstam skābju saturam, efektīvi likvidē atmirušās šūnas no ādas virsmas un attīra poras. Samazina pinņu daudzumu.
Acne Med micelārais šķīdums attīra problemātisku ādu no netīrumiem un dekoratīvās kosmētikas, pārmērīgi nesausinot to. Samazina ādas taukainumu. Piemērots dekoratīvās kosmētikas noņemšanai no sejas un acīm.


Acne Med SOS-krēms pret pūtītēm paredzēts ātrai pinņu likvidēšanai. Ļauj efektīvi un droši likvidēt iekaisuma elementu, bez ādas kairinājuma riska.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

1