DUAL POWER vienkāršai, ātrai mājas tīrīšanai un profesionālai lietošanai

Kā mājas darbus pārvērst par vienkāršu un patīkamu lietu? Itāļu kompānija Italchimica piedāvā DUAL POWER mazgāšanas līdzekļus. Šī ražotāja sortimentā var atrast visu nepieciešamo ātrai un ērtai tīrīšanai. Pats galvenais, visi produkti ir droši un izgatavoti no kvalitatīvām izejvielām. Sadzīves ķīmija no DUAL POWER atbilst Eiropas kvalitātes un drošības standartam, nesatur fosfātus.

DUAL POWER klāsts ietver:
• veļas mazgāšanas līdzekļi;
• grīdas mazgāšanas līdzekļi;
• trauku mazgāšanas līdzekļi;
• attaukošanas līdzekļi;
• veļas mīkstinātāji.

DUAL POWER trauku mazgāšanas želejas palīdz ātri un viegli noņemt smakas, taukus un netīrumus. Gēla formula ir veiksmīgi izturējusi visus dermatoloģiskos testus un tiek uzskatīta par augstas kvalitātes Eiropas līmeņa sadzīves ķīmiju. Gēla aktīvās molekulas rūpīgi iesūcas dziļos netīrumos un ātri padara traukus tīrus un spīdīgus.

DUAL POWER līdzekļi darba virsmu tīrīšanai efektīvi noņem netīrumus, noņem traipus, attauko un dezinficē.

DUAL POWER šķidrais veļas mazgāšanas līdzeklis palīdz saglabāt audumus elastīgus un košus. Veļas mīkstinātājs padara apģērbu mīkstu un smaržīgu.

DUAL POWER grīdas mazgāšanas šķidrumi ar antibakteriālu un pretsēnīšu iedarbību noder mājai, kur ir mazi bērni un dzīvnieki. Līdzekļi labi iznīcina kaitīgās baktērijas un mikroorganismus, noņem nepatīkamās smakas un piepilda māju ar svaigumu un patīkamu aromātu.

DUAL POWER vienkāršai, ātrai mājas tīrīšanai un profesionālai lietošanai

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *