JAUNUMS – Hair Trend™ matu kopšanas līnija

NaturPro ir jauns, ambiciozs un dinamiski augošs uzņēmums, kas nodarbojas ar augstas kvalitātes kosmētikas ražošanu sejai, ķermenim un matu kopšanai jau 7 gadus.

Esošo panākumu atslēga:

  • moderna tehnoloģiskā bāze;
  • augsti kvalificēts personāls un tehnikās iespējas;
  • zinātniskie pētījumi;
  • ekoloģiski tīras izejvielas, uz kuru bāzes visi produkti tiek ražoti.

NaturPro ir izstrādājis jaunu matu kopšnas līniju Hair Trend™. Šīs līnijas pamatā ir Šveices formula, kas izstrādāta sadarbībā ar farmaceitiem, dabīgs produktu sastāvs balstīts uz micerālo ūdeni un pāstrādājams iepakojums.

Produkti radīti 3 dažādiem matu tipiem:

KRĀSOTIEM MATIEM – atjauno krāsotu matu bojāto struktūru, saglabā krāsas intensitāti, nodrošina matu mitrināšanu un barošanu. Galvenās izejvielas: aveņu ekstrakta fitokomplekss, melnās jāņogas, granātābolu sēklas un bezkrāsas henna.

BOJĀTIEM MATIEM – nodrošina dziļu barošanu un termisko aizsardzību,  palīdz atjaunot bojātu matu struktūru,  mitrina sausos matu galus. Galvenās izejvielas: Eļļu fitokomplekss (rīsu klijas, kviešu dīgļi, olīvas, argana un šī sviests)

TAUKAINIEM MATIEM -normalizē tauku dziedzeru darbību, atbilstošs epidermas PH līdzsvaram. Galvenās izejvielas: Bērzu lapu, greipfrūtu, lavandas un tējas fitokomplekss