Jaunums – Oh, look! 4 veidu patči ādai ap acīm

Iepazīsimies! Bk belkosmex ražotājs piedāvā jaunumu – Oh, look! 4 veidu patčus ādai ap acīm, kas izstrādāti dažādām dzīves situācijām. Bagātīgais patču sastāvs nodrošina tiešu efektu noteiktām problēmām, uzlabojot sejas ādas izskatu.

Produktu līnijā ietilpst:
SPORT – Ekspress patči liftingam. Aktīvā sastāvdaļa Proteasils™– dārzeņu peptīds, kura pamatā ir zaļie zirņi, uzlabo ādas tonusu un elastību, mitrina, kā arī piemīt izteikta liftinga efekts

BUSSINES – Patči tumšajiem lokiem un “maisiņiem” zem acīm, SOS-kopšana ādai ap acīm. Aktīvā sastāvdaļa bišu inde samazina tumšos lokus zem acīm, izlīdzina grumbas, uzlabo ādas elastību.

RELAX – Patči noguruma mazināšanai, vakara atpūtai. Aktīvā sastāvdaļa Sterocare™ no sarkanā āboliņa mazina grumbu skaitu un dziļumu, piešķir ādai gludumu, palīdz atjaunot svaigumu pēc aizņemtas dienas.

PARTY – Mitrinoši patči starojošam izskatam, ekspress rezultāts dehidrētai blāvai ādai. Aktīvā sastāvdaļa auzu ekstrakts , kas bagāts ar vitamīniem, minerālvielām un barības vielām, nodrošina mitrinošu un atjaunojoša iedarbību

Lietošana
1. solis: patčus uzklāj uz ādas zem acīm
2. solis: atstāj uz 10-15 minūtēm
3. solis: atlikumu viegli iemasē ar pirkstu galiem
Iepakojumā 60 gab

Tips&tricks kā uzlabot patču iedarbību:

– pirms patču uzklāšanas veiciet vieglu plakstiņu masāžu ar pirkstu galiem
– uzklāt patčus tikai uz labi attīrītas, sausas ādas
– seruma atlikumu nenoslaukiet no ādas, bet nedaudz iemasējiet to ar pirkstu galiem
– atdzesētu( ievietojot ledusskapī) patču izmantošana palīdzēs uzlabot drenāžas efektu

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

1