InoPharm® PURE elements jaunie serumi

Ādas kopšana pieprasa vēl intensīvāku aprūpi  ar efektīvām un tīrām sastāvdaļām, kas uzlabo tās izskatu un atrisina daudz dažādas problēmas.

InoPharm®  izstrādājis formulas, kas sniedz iespēju katram izvēlēties sev piemērotāko produktu atbilstoši pesonīgajām ādas vajadzībām. Formulas satur aktīvās izejvielas, kas sevi jau pierādījušās kā ļoti efektīvas piem. hialuronskābi,niacinamīds (B3 vitamīns), retinols, C vitamīns, pīlinga skābes, eļļas. InoPharm®  piedāvā  12 produktus,  kuru pamatā ir tirgus bestselleri.

Katram produktam skaidri norādīta tajā esošā aktīvā sastāvdaļa un tās koncentrācija procentos, kā arī funkcija. Šis sadalījums viegli atšķir produktus un ļauj veiksmīgi izdarīt labāko izvēli, pamatojoties uz savām ādas vajadzībām.

Produkti ir sadalīti piecās grupās atkarībā no to funkcijas uz ādas:

  • 01 pīlings • 02 liftings • 03 barošana • 04 balināšana • 05 mitrināšana

Kā arī izveidots dalījums trīs dažādos krāsu kodos atbilstoši produkta funkcijai, kas atvieglo labākās izvēles veikšanu:

SILVER – pīlingi, maigas skābes – šie produkti prasa lielāku piesardzību lietojot un nav piemēroti ikdienas lietošanai
ROSE GOLD – serumi ar trīs svarīgākajām funkcijām skaistai ādai – liftingu, mitrināšanu un izgaismošanu.
GOLD – barojošas eļļas

PĪLĪNGU SERUMI ir ātrākais ceļš uz gludu un tīru ādu. Tas palīdz atbrīvot ādu no atmirušajām šūnām. Ķīmiskie eksfolianti , kas ir skābes, iesūcas dziļi ādā un noņem lieko sebumu un netīrumus. Palīdz samazināt saules iedarbības radītos pigmentācijas plankumus kā arī hormonālos plankumus , kas radušies ādas novecošanās rezultātā.

AKTĪVIE SERUMI paateicoties kompaktai struktūrai, seruma molekulas vieglāk un dziļāk iekļūst ādā, nodrošinot to ar vitamīniem, retinolu un antioksidantiem, kas nepieciešami ādas barošanai, atjaunošanai un kolagēna ražošanai.

BAROJOŠAS SAUSĀS EĻĻAS mitrina un palīdz atjaunot dabisko ādas mirdzumu. Intensīva reģenerējoša terapija ar dabīgo eļļu kompleksu, kas aizsargā ādu no brīvajiem radikāļiem un aizkavē novecošanās procesus.. Viegli iesūcas ādā neatstāj taukainas pēdas.

VISI PRODUKTI IR DERMATOLOĢISKI PĀRBAUDĪTI.

 
-35%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *