Svarīgākie soļi, lai āda atgūtu spēkus un sagatavotos aukstajam periodam

1. SEJAS SKRUBIS/ PĪLINGS🤩
Lai atbrīvotos no raupjās ādas virskārtas un mazinātu saules radītos pigmentācijas plankumus, ieteicams vismaz reizi nedēļā veikt sejas skrubēšanu jeb pīlingu. Tādā veidā āda kļūs gludāka, gaišāka un maigāka, turklāt labāk sagatavo ādu serumu un krēmu lietošanai
2. INTENSĪVA ĀDAS MITRINĀŠANA💧
Īpaši intensīvam rezultātam būs piemērota serumu un krēmu lietošana soli pa solim. Serums ātri un viegli iesūcas ādā, veicot dziļu ādas mitrināšanu no iekšpuses. Īpaši piemēroti būs vitamīnu serumi, kas pabaro ādu ar vitamīniem, vienlaikus uzlabojot sejas krāsu. Pēc seruma lietošanas ādas kopšanas procedūra jāslēdz ar mitrinošu vai barojošu dienas/nakts krēmu, kas nodrošina ādai nepieciešamo aizsardzību.
Ja rudens otrajā pusē temperatūra krasi pazeminās zem +10 grādiem, sejas kopšanai ieteicams sākt lietot bagātīgākas, barojošākas konsistences krēmus. Tie palīdz atjaunot ādas aizsargkārtu, mazina iekaisumu un kairinājumu.
3. LŪPAS UN ACU ZONA💋
Šajās zonās āda ir visplānākā un jutīgākā. Tāpēc sākoties vēsajai sezonai jālieto acu krēmi un lūpām izvēlies barojošus, kopjošus balzāmus, kā arī maskas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *